Відкриття перехрестя вул. Личаківської – Мечникова переносять на осінь

Причина у старому колекторі, що протікає

     2655  

Відкриття перехрестя вул. Личаківської – Мечникова знову перенесли: тепер вже на середину осені. Причина цього – просідання плити на вул. Мечникова, через що запуск автотранспорту для проїзду вулицею поки що не можливий. Про це «Львівській газеті» повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

За його словами, просідання плити сталося через протікання старого колектора.

«По вулиці Мечникова проходить 3 колектори: 2 старих та 1 новий. Старий колектор, який звертає з Личаківської на Мечникова, протікає. Саме через це зливи вимили велику частину ґрунту біля самого колектора, внаслідок чого і просіла плита. Тож, аби проїзд був безпечним, будуть пришвидшувати роботи по Личаківській, ліквідовувати негаразди із старим колектором та переключатимуть його на новий», – зазначає Бабак.

Роботи триватимуть близько 2-х місяців, і лише після цього поворот від Личаківської на Мечникова можна буде відкрити для руху транспорту.     

Нагадаємо,  24 липня представники «Львівавтодору» заявляли про відкриття перехрестя наприкінці липня.

На ремонт перехрестя закрили на початку весни. Спершу його обіцяли відкрити до кінця червня. Однак через тверді ґрунти, на які наштовхнулися будівельники у ході роботи, закінчення ремонту спершу перенесли на кінець червня, а потім і на середину липня.