У Львові для переселенців та дітей-сиріт створять гуртожиток

На облаштування дев’ятиповерхової будівлі передбачено 22 млн грн, з них 8 млн грн виділить Львівська міська рада
     954  

У Львові для внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, створять соціальний гуртожиток на вул. Угорській, 2. Тут, окрім проживання, можна буде отримати фахову юридичну та психологічну допомогу, а також взяти участь у тренінгах та семінарах, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет надав управлінню соціального захисту ЛМР функції замовника на виконання робіт щодо реконструкції приміщень під гуртожиток.

«Це частина приміщення, де ми облаштовуємо соціальний гуртожиток для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та вимушених переселенців. Ми виготовили проект і він пройшов експертизу, тому зараз будемо розпочинати роботи. Гуртожиток розрахований на 90 місць. Сюди залучені грантові кошти, бо це спільний проект з Українським фондом соціальних інвестицій», – розповіла директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Зазначимо, що цей проект реалізовує міська влада спільно з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) за фінансової підтримки уряду Німеччини. Всього на облаштування дев’ятиповерхової будівлі передбачено 22 млн. грн., з них 8 млн. грн. виділяє Львівська міська рада.