ЮніорБанк підготував для юних львів’ян чимало цікавих заходів на літні вакації

ЮніорБанк запрошує усіх, кому вже виповнилось 6, і ще не виповнилось 17, урізноманітнити свої літні канікули - зробити їх не лише яскравими, але й пізнавальними. Усі секрети та лайфхаки досвідчених банкірів - до уваги допитливих та цікавих розумників Львівщини.

     1627  

Влітку всеукраїнська школа фінансової грамотності дітей ЮніорБанк пропонує львівським школярам відвідати такі заходи:

БізнесШкола – цикл захопливих занять для дітей від 6 до 17 років, на яких дитина отримує відповіді на безліч важливих питань “Як” – накопичувати, інвестувати, будувати комунікації в мережі Інтернет, побудувати свій перший start-up, стати більш комунікабельним та ін. Тренінги проводять сертифіковані співробітники та топ-менеджери банку. Кожен випускник БізнесШколи ЮніорБанку отримує важливий документ, що засвідчує високий рівень фінансової грамотності учня – диплом з унікальним номером та печаткою. Навчання в школі цілком безкоштовне. Розпочати навчання в БізнесШколі дуже просто – треба оформити Картку ЮНІОРА в будь-якому відділенні банку або замовити тут  і подати заявку на участь на сайті в розділі «Навчання», вибравши зручне місце проведення на карті.

Екскурсія до відділення банку – захопливий захід для дітей 9–15 років, під час якого вони побачать роботу справжнього банку, дізнаються все про банківські професії, навчиться користуватися Карткою ЮНІОРА, Інтернет-банком Приват24, мобільними додатками банку; дізнається, як правильно поводиться з грошима та зможуть визначитися, чи хочуть вони бути банкірами в майбутньому. Записатися на екскурсію можна на сайті.

 Квест-кімната «Загублені в банку» – це гра, де команда з 4-6 гравців повинна вибратися на свободу із замкненої квест-кімнати. Для цього дітям потрібно буде вирішити ряд завдань і головоломок. Квест проводить професійний тренер. Для участі обов’язкова наявність картки ПриватБанку і картки Юніора. Для попереднього запису необхідно оформить Картку ЮНІОРА дитині та узгодити запис на квест з тренером: Олег (063) 122-12-87, Віктор (098) 066-63-46. Світлина від ЮніорБанк.

«Діти – це і мрійники і практики одночасно. Спеціально для того, щоб вони у найближчому майбутньому могли свої мрії втілювати у життя, ми й організовуємо ігрові навчання з фінансової грамотності. Діти надзвичайно легко сприймають нові знання, їм подобається швидкість, простота та інноваційність. Тому вони не думають про гроші тільки категоріями банкнот і монет, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Ми із задоволенням ділимось знаннями та лайфхаками про те, як за допомогою сучасних банківських технологій змусити свої гроші «попрацювати» та принести додатковий дохід, навіщо потрібні банки, як скласти сімейний та особистий бюджет, чому сучасні гроші “переодягаються” у пластик і чи треба контролювати свої витрати. Такі цікаві і пізнавальні заходи проводимо в усіх містах Львівської області, адже отримуємо тільки схвальні відгуки від дітей та від батьків».

Програма фінансової грамотності ЮніорБанку відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захоплюючий, цікавий матеріал, відео, презентації, ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Для учнів розроблена програма з практичного вивчення економіки, бізнесу і фінансів, що допоможе у майбутньому при виборі професії. Унікальна пластикова карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість користуватися “дорослими” можливостями і банківськими послугами. З Карткою Юніора дитина може:

– отримати банківську освіту  на juniorbank.ua;

– відвідувати захопливі бізнес-квести, екскурсії в банк, навчатися в БізнесШколі, де викладають топ-менеджери ПриватБанку;

– отримувати бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс»;

– брати участь у змаганнях, конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком спільно з MasterCard: «Вперед до знань».

Освітня програма «ЮніорБанк» – стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 500 000 школярів. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

Більше цікавої інформації – на сайті та у соціальній мережі.