X
    Categories: Новини

МАУ через суд вимагають скасувати контракт Ryanair з аеропортом Львова

leopolis.news

А від Міністерства інфраструктури – більш ніж 20 млн гривень


Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» подала кілька судових позовів у Господарський суд міста Києва, у яких вимагає скасувати договір Ryanair з аеропортом «Львів», заборонити Міністерству інфраструктури сприяти просуванню Ryanair в Україні, а також вимагає від нього компенсації у вигляді 20 млн. 50 тис. грн. Про це сьогодні, 26 липня, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян та опублікував відповідні судові позови на своїй сторінці у Фейсбук.

Як зазначено у першому позові, МАУ просять Господарський суд міста Києва визнати недійсним укладений між Державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» та Ryanair DAC договір про умови аеропортового обслуговування у аеропорті «Львів».

У другому позові МАУ просять суд, аби Міністерство інфраструктури України компенсувало їм 20 млн. 50 тис. грн. збитку. У позові вказано, що МАУ зазнали збитків через те, що задля збереження пасажиропотоку знизили ціни на свої квитки через можливий захід Ryanair в Україну.

Також МАУ просять суд заборонити Міністерству інфраструктури виконувати «дії щодо надання, сприяння в наданні та схиляння до надання переваг (знижок, пільг, інших переваг) авіакомпанії Ryanair, не доступних МАУ».

Фото зі сторінки Володимира Омеляна у Фейсбук

У відповідь на судові позови Володимир Омелян зазначає, що вони свідчать про те, що українські олігархи не є життєздатними у ринковах умовах.

«Наші олігархи не життєздатні в ринкових умовах і бояться будь-яких навіть натяків на вільну конкуренцію. Міжнародні авіалінії України використовують всі можливості, щоб заблокувати захід лоукостів у державу і дати можливість літати українцям в десятки разів дешевше по Європі і світі, збільшити потік туристів в Україну в рази», – написав Омелян на своїй сторінці у Facebook.

 

Тетяна Ільків: