Комплімент чемним львівським пасажирам – ПриватБанк щодня повертає вартість другого квитка, оплаченого карткою через QR-код

З 1 липня 2017 до 30 вересня 2017 ПриватБанк розпочав для львів’ян акцію “Катаємо безкоштовно!”. Пасажири, які оплачуватимуть проїзд через Privat24 за допомогою QR-коду з картки Mastercard, отримуватимуть повернення коштів за другий куплений квиток.
     2051  

Як повідомляє прес-служба фінансової установи, в акції можуть брати участь усі клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard. Учасником акції автоматично стає кожен пасажир, який оплатить проїзд в електротранспорті з картки Mastercard, відсканувавши стикер із зображеним QR-кодом (щонайменше двічі протягом одного дня). Повернення коштів за другий куплений квиток проводиться на картку Mastercard наступного дня. Протягом дня можна отримати тільки один безкоштовний проїзд (за умови купівлі квитка не менше двох разів). Подробиці акції “Катаємося безкоштовно” – на офіційній сторінці банку. Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat.

Для оплати QR-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 ПриватБанку та відсканувати зображення на стикерах, розміщених у салоні тролейбуса чи трамвая. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» у смартфоні та показати кондуктору або контролеру на вимогу.

Акція діє у 15 містах України, де вже працюють електронні QR-квитки ПриватБанку: Дніпрі, Львові, Херсоні, Чернігові, Івано-Франківську, Конотопі, Білій Церкві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Черкасах, Дружківці, Краматорську, Миколаєві, Олександрії. Подробиці акції “Катаємося безкоштовно” можна дізнатися за посиланням. Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat.

Явже повідомлялось раніше, в Україні вже понад 100 тисяч пасажирів громадського транспорту скористувалися електронними QR-квитками, запровадженими міською владою разом з ПриватБанком. Сьогодні оплата проїзду в трамваях і тролейбусах за допомогою смартфону повністю або частково працює в електротранспорті дванадцяти українських міст, а 100-тисячний квиток було придбано у львівському трамваї.

Більше інформації про інновації ПриватБанку – на сайті та у соціальній мережі.