X
    Categories: Новини

Каліфорнія підтримала легалізацію спортивних ставок

Каліфорнія приєдналася до заклику декількох американських штатів про більш широку легалізацію ставок на спорт у США.


Член асамблеї Адам К. Грей, який також є головою комітету урядових організацій асамблеї Каліфорнії, висунув поправку до Конституції, що дозволяє робити ставки на спорт в штаті у разі зміни федерального закону.

У заяві Грей сказав, що поправка ACA 18 є реакцією на обіцянку Верховного суду США розглянути апеляцію штату Нью-Джерсі по легалізації ставок на спорт.

В даний час ставки на спорт є законними тільки в чотирьох штатах США, включаючи Неваду, хоча ряд інших штатів закликали розширити діючі закони і дозволити їм пропонувати аналогічні послуги в межах своїх юрисдикційних кордонів. В основному зараз гравці роблять ставки в букмекерських конторах, які працюють в мережі Інтернет, таких як LvBet.pl.

Наразі Каліфорнія приєдналася до Коннектикута та Міссісіпі, які пропонують законопроект, який дозволяє робити ставки на спорт.

«Подобається це чи ні, але каліфорнійці роблять зараз ставки в нелегальних та часто недобросовісних сайтах в зарубіжних країнах. Настав час, щоб вивести цей багато мільярдний бізнес з тіні. Ми повинні розібратися з незаконними та нерегульованими онлайн-іграми та замінити їх на безпечний та відповідальний ринок, який буде виключати гру неповнолітніх, відмивання грошей та шахрайство», – сказав Адам Грей.

Тетяна Ільків: