Дерева замість автостоянки: площу біля катедри озеленять

Тут висадять декоративні дерева у контейнерах та вмонтують лавки 

     2500  

www.ukraine-is.com

До середини серпня у Львові озеленять площу біля Латинського кафедрального собору: на просторі висадять 10 декоративних дерев у контейнерах та вмонтують 2 нові лавки. Про це «Львівській газеті» розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова.

За її словами, спільними зусиллями міськради та локального бізнесу перед головним входом до собору висадять 10 кулястих кленів у великих дерев’яних контейнерах, а поруч встановлять дві лавки.

Візуалізація Катедральної площі. Фото ЛКП «Інститут просторового розвитку»

«Вулиця буде оновлена до 9-10 серпня. Озеленення зроблять за кошти міста, а лавки спонсоруватимуть власники закладів поблизу площі. Для висадки обрали кулясті клени, бо вони досить великі та гарно виглядають», – каже Олександра Сладкова.

Нова зелень не лише стане окрасою вулиці біля катедри, але й унеможливить паркування автомобілів тут.

«Після того, як ми озеленили площу Музейну, представники кафедрального собору звернулися до міськради з проханням зробити такі ж ящички з деревами, як і на Музейній, аби біля входу до собору більше не паркувалися автомобілі», – зазначає Сладкова.

Візуалізація Катедральної площі. Фото ЛКП «Інститут просторового розвитку»

Свого часу у такий спосіб озеленили і вул. Лесі Українки.

Додамо, окрім площі Катедральної, у центрі міста озеленити також планують вулицю Сербську та Площу Галицьку: згодом і тут встановлять контейнери із зеленню. Загалом на цих трьох локаціях висадять близько 30 кленів.

Читайте також: Як зміниться площа Святого Теодора