Українці вже готуються до осені

Як повідомляє найбільша платформа акцій та розпродажів Скидочник, жителі нашої країни вже почали купувати одяг та взуття на осінній сезон на літніх розпродажах.
     771  

З кінця червня у більшості торгівельних центрів, онлайн магазинів, бутиків та брендів стартували розпродажі. Так, на початку розпродажів українці купували товари для пляжного відпочинку (купальники, літнє взуття) зі знижками до -30%. Однак наприкінці липня перевагу почали віддавати практичним товарам на осінній період, де знижки сягають навіть 70%.

Наразі попитом користуються жіночі кросівки, туфлі та черевики. Також верхній одяг – куртки, пальто, плащі і навіть шуби. Зазвичай верхній одяг є найдорожчим, тому доцільного його придбати зараз за зниженою ціною, ніж через 2 місяці у новій колекції.

Багато опитаних зізнаються, що спеціально чекають сезонів розпродажів для шопінгу. Щороку  найбільші знижки на літньому та зимовому розпродажі, а також на спеціальних тематичних заходах (передсвяткові, ювілейні та ін..). Так, коли Чорна П`ятниця у 2017 багато людей дізнавалися щойно як закінчилася п`ятниця розпродажів у 2016 році. В цей період варту купувати одяг на зиму, а зараз продумати найнеобхідніші покупки для осіннього періоду.

Загалом, попит на літні речі відходить в сторону і практичні українці активно готують «сани» до зими.