Молодих виконавців чекають у масштабному проекті «Українська пісня»

Тільки до 1 серпня триває прийом анкет від молодих виконавців на участь у фіналі масштабного Національного телепроекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project», що до Дня незалежності України -- 26 серпня -- відбудеться на «Арені Львів».
     1431  

Як розповіла «Львівській газеті» промоменеджер проекту Галина Гузьо, участь у проекті можуть взяти талановиті виконавці та гурти не лише з України, а й із-за кордону. Але мають співати українською мовою. Наразі уже є понад 200 заявок від молодих та амбітних, що пробують свої сили у жанрах популярної, акустичної, танцювальної та рок-музики. І знають заради чого. У творчій біографії фіналістів ( хоча їх, чиї імена оголосять на початку серпня, буде тільки 15) окремим рядком стане записано: виступили на одній сцені у грандіозному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими зірками Златою Огнєвіч, гуртами «Тартак», «Антитіла» та «Скрябін»…

Нагадаємо, що Національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project» започаткували торік з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів в Україні та за кордоном. Організатори стверджують, що головним завданням проекту, який втілюється під гаслом «Україна чекає, Україна вимагає української пісні!», є створення музичного простору із новим українським обличчям. Дай, Боже!