На Львівщині вилучили понад 11 тисяч рослин маку

На Львівщині триває операція "Мак". Під час оперативно-профілактичних заходів поліцейські виявляють незаконні посіви снотворного маку та конопель на полях та присадибних ділянках.
     752  

Від 17 до 21 липня на території Львівської області під час проведення оперативно-профілактичної операції «Мак» правоохоронці зареєстрували п’ятдесят фактів вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст.310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КК України, з них шість фактів за ознаками ч.2 ст. 310 – незаконний посів та вирощування у великих розмірах (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – від трьох до семи років позбавлення волі, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Протягом тижня правоохоронці виявили та вилучили більше одинадцяти тисяч нарковмісних рослин, з них більше десяти тисяч рослин снотворного маку та 370 рослин коноплі. Усі виявлені рослини скеровані на експертне дослідження. Проводяться слідчі дії.