Львівський цирк виставлять на приватизацію

Сім українських цирків, серед них і львівський,  а також три кіностудії будуть виставлені на приватизацію 
     2958  
Львівський_цирк

Національний цирк України і ще 6 вітчизняних цирків, зокрема і львівський, а також три кіностудії, зокрема Кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка”, буде приватизовано. Про це свідчить перелік державних підприємств, виставлених для приватизації, повідомляє УНН.

Зокрема у цьому переліку є ДП “Національний цирк України”, ДП “Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшинова”, ДП “Дніпропетровський державний цирк”, ДП “Державна циркова компанія України”, ДП “Дирекція пересувних циркових колективів України”, ДП “Запорізький державний цирк”, ДП “Одеський державний цирк”, ДП “Криворізький державний цирк”, ДП “Львівський державний цирк”.

Також приватизувати  планують Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка, Українську студію хронікально-документальних фільмів та Українську кіностудію анімаційних фільмів.

У переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017–2020 роках, у тому числі тих, що можуть бути приватизовані після внесення змін до актів законодавства/передачі в комунальну власність, вказано 893 підприємства. Серед них, зокрема, і Держспецпідприємство “Укртелефільм”.