Львів’ян запрошують на показ фільму “Жива” просто неба

Стрічку покажуть просто неба , у парку "На валах"

     2349  

27 липня у парку «На Валах» відбудеться показ стрічки «Жива» – українського історико-драматичний фільму, знятого Тарасом Химичем за реальними подіями, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Художній фільм Тараса Химича «Жива» заснований на реальних подіях. Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв’язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі. Фільм «Жива» — це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти – на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях.

Зйомки тривали впродовж трьох років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни Попович — у Горганах. Сцени ж допитів знімали у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”.

Під час зйомок використано провідні технології, яких ще не було в Україні: унікальна побудова композиції візуального ряду, оригінальна авторська звукова доріжка, художнє оформлення, використання справжньої техніки та зброї 1940-50-х рр., постановка бойових сцен, робота з найкращими військовими консультантами та істориками України.

Показ розпочнеться о 21:00 у сквері перед Львівською ОДА.

Глядачів просять взяти із собою каремати. Фільм транслюватимуть на великому надувному екрані.