У Львові побудують перший IT-парк

Його територія становитиме 10 га, а вартість будівництва – 95 млн доларів

     3616  
ІТ-парк

Візуалізація майбутнього IT-парку. Фото: itcluster.lviv.ua

Сьогодні, 21 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради видав містобудівні умови та обмеження на будівництво 1-ї черги IT-парку на розі вулиць Стрийської та Чмоли. Innovation District IT Park стане наймасштабнішим проектом львівської IT-галузі: він займатиме цілий квартал площею 10 га, а вартість першої фази будівництва складе $95 млн. Про це повідомляють у прес-службі ЛМР.

Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, ТОВ «Девелопленд Груп» отримало містобудівні умови та обмеження на будівництво офісних будівель, висотою 12 та 22 поверхи, двоповерхового торгово-розважального центру та семиповерхового готелю.

IT-парк

Візуалізація майбутнього IT-парку: itcluster.lviv.ua

Створення інноваційного IT-парку ініціював Львівський IT Кластер  (спільнота IT-спеціалістів та компаній Львова –Ред.), а головний розробник та інвестор проекту – інвестиційно-девелоперська компанія «Galereja Centre».

Перш за все IT-парк стане середовищем комфортних умов праці, генерації нових ідей та стартапів. Тут забезпечать близько 10 000 робочих місць для IT-спеціалістів.

За інформацією Lviv IT Cluster, у кварталі будуть розміщені офісні будівлі із новими офісами класу А, бізнес-центри, торговий центр з сучасним фітнес-центром, супермаркетом та розважальними зонами, університет та лабораторії, доступ до яких матимуть усі львівські технологічні університети. Збудують також наземні та підземні паркінги, готель та навіть дитячий садок.

ІТ-парк

Візуалізація майбутнього IT-парку:. Фото: itcluster.lviv.ua

Орендувати площі в IT-парку планують найбільші компанії, такі як SoftServe, N-iX, Global Logic та Intellias Perfectial.

Першу фазу будівництва, яку розпочнуть восени, мають завершити у 2020 році, а весь проект загалом – через 5-6 років.