У Старому Яричеві виявили несанкціонований скид львівського сміття

     868  

Сьогодні, 21 липня, львівське сміття виявили у селі Старий Яричів Кам’янка-Бузького району, що на Львівщині. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Згідно з повідомленням, поліція вже отримала відповідне доручення та проводить розслідування.

Нагадаємо, з метою посилення контролю за вивезенням сміття з міста 1 липня департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації передав до правоохоронних органів усі номерні знаки машин, які працюють з перевізниками. Це надасть змогу контролювати процес з метою запобігання несанкціонованого викиду сміття як на території Львівської області, так і за її межами.

Опісля встановлення перевізника, який здійснив несанкціонований скид, буде ухвалено рішення про розірвання з ним угоди щодо вивезення ТПВ зі Львова.

Тим часом, як повідомили в управлінні житлового господарства Львівської міськради, сьогодні на ранок переповненими сміттям є 26 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 8 майданчиків у Сихівському районі, 6 майданчиків у Франківському районі та 12 майданчиків у Шевченківському районі.

Також сміття не вивезено з одного контейнерного майданчика закладів охорони здоров’я та одного майданчика закладів освіти.

Загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду, 116 сміттєвих майданчиків закладів освіти і 23 сміттєвих майданчики закладів охорони здоров’я.