12 відданих та особливих собак чекають на вас у ЛКП “Лев”

Кокер-спанієль, кавказька вівчарка, міні-лайка та інші дуже особливі та віддані собаки чекають на вас в ЛКП «Лев». Приходьте знайомитись – і повертайтесь додому з новим найвірнішим другом!
     4175  

Чекаємо на вас в ЛКП «Лев»: щодня без вихідних з 8:00 до 20:00. Львів, вул. Промислова, 56. Маєте запитання – телефонуйте: (068) 535-45-45!

КАРІ. Зовсім невеличка дівчинка зрілого віку, яка після грумінгу стала просто красунею. Спокійна, собачка-релакс для літньої людини або для сім’ї з дітками, які будуть за нею доглядати, купати. Шукає найдобріші руки.

ДЖУЛЯ. Чорнява красуня середнього віку, любить лащитись та купатись. Соціалізована собака-друг. Метис шоколадного лабрадора.

НАФТУСЯ. Метис чорного лабрадора. Молода собака, соціалізована, енергійна, грайлива. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

ТИГРУЛЯ. Молода активна собака-позитив. Соціалізована, підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин. Разом з тим, буде добрим охоронцем, адже енергійна та гавкуча.

 

ВЖИК. Молодий кокер-спанієль. Соціалізований та добре гуляє на повідку, шукаємо старих або нових господарів. Неймовірний друг!

 

ЖОРЖ. Молодий кудлатий собака. Може підійти на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин. Жорж обожнює лащитись, а от до повідка його потрібно ще трошки привчати.

 

БАРІ. Велетень породи кавказька вівчарка. Середнього віку, неагресивний, чудово гуляє на повідку. Найкращий охоронець та друг.

БРОВКО. Надійний красунчик, метис німецької вівчарки. Чудовий охоронець. Цей собака середнього віку.

ЛАСКА, РОЗАЛІ, КРАЛЯ та БАКС уже засиділись але не втрачають віри, що по них прийде їхня людина!

ЛАСКА. Біленька кудлата бородата собаця. Дуже дружелюбна, лагідна, спокійна. Чемно гуляє на повідку. Підійде на прилаштування в родину з дітками, які люблять тварин. З нею буде зручно навіть у квартирі.

РОЗАЛІ. Знову розповідаємо про цю молоденьку красуню. Досі її так ніхто і не забрав додому, вона чудова, соціалізована, дуже любить людей. Собака-ніжність. На вулиці така тварина не виживе.

КРАЛЯ. Молодесенька красуня з красивим каштановим окрасом і виразною мімікою. Гладкошерста, активна. Може жити в квартирі, чемно гуляє на повідку.

Бакс. Міні-лайка. Молоденький песик-енерджайзер. Дуже жвавий та позитивний. Обожнює завойовувати увагу людей. Позитивний, дружній. Ваш найвірніший друг.

Фото Катя Акварельная та ЛКП «Лев»