ЮніорБанк на Львівщині шукає зіркові обличчя

ЮніорБанк шукає дитину, яка стане уособленням банку для всіх дітей України. Задля пошуку зіркової дитини стартував конкурс «ЮніорБанк шукає зірок», що діятиме з 17.07.2017 до 30.09.2017 р.
     543  

Шанс стати зіркою є і у юних львів’ян. За словами Зоряни Тарасюк, керівника напрямку ЮніорБанк ПриватБанку на Львівщині, “щоб взяти участь у конкурсі, потрібно сфотографувати дитину з Карткою Юніора  або логотипом ЮніорБанку і надіслати фото особистим повідомленням в офіційній групі ЮніорБанку на Facebook із зазначенням локації. Переможе учасник, чиє фото набере максимальну кількість лайків”.

Фото дитини-переможця буде розміщено на плазмових панелях, в поліграфії та іншій рекламі послуг ЮніорБанку.

У розіграші головного призу беруть участь перші 100 користувачів, фото яких набрали найбільшу кількість лайків. Кожному зі 100 користувачів присвоюється порядковий номер. Переможець визначається через систему  random.org. Переможці отримують призи при наявності Картки Юніора.

А 100 щасливчиків, які набрали найбільшу кількість лайків, отримають безкоштовно карту з індивідуальним дизайном.

Нагадаємо, унікальна пластикова Картка Юніора, що випускається за згодою та під контролем батьків, не лише прокладає шлях до зірок їхнім дітям, а й допомагає навчатися. У Вінниці для юніорів проводять екскурсії у відділення банку, бізнес-квест “Секрет однієї купюри”, працює квест-кімната “Загублені в банку”. Також невдовзі стартує навчання в літній, а за нею в осінній Бізнес-Школі.