Повістки призовникам на кордоні не вручатимуть

   Тетяна Стацька   2947  

Повістки на строкову службу у Збройних силах України і Нацгвардії у пунктах пропуску на кордоні вручати не будуть. Про це повідомив Львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко.

“Ми хотіли вручати повістки на кордоні, але прикордонники не пішли на співпрацю. Повістки можна вручати у будь-якому місці: в трамваї, на кордоні…Ніде не написано в законодавстві, де ті повістки вручаються”, – пояснив Олександр Тіщенко.

Він також додав, що за законом України, громадянин, якому виповнилося 18, після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову у 10-денний термін повинен з’явитися у військкомат.

Раніше повідомлялося, що представники Львівського обласного військкомату попросили Держприкордонслужбу почати чергувати перед пунктом пропуску Шегині, щоб виявляти призовників і вручати їм повістки.

Однак у Держприкордонслужбі заявили, що жодної зміни, яка б регламентувала порядок роботи представників військкоматів поруч з пунктами пропуску чи в пунктах пропуску, не буде.

Нагадаємо, згідно із українським законодавством на службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію на добровільній основі.