Отець Павло Худ очолить Школу журналістики УКУ

     1092  

Новим керівником Школи журналістики УКУ призначено отця Павла Худа. Ігор Балинський, який очолював Школу від заснування у 2011 році, залишається в команді на посаді доцента кафедри журналістики та керівника Центру медіамайстерності. Про це інформує сайт УКУ.

Отець Павло Худ приєднався до команди УКУ в 2010: спершу був керівником відділу інформації, з 2014 року очолю євідділ рекрутингу та студентської кар’єри. Працював заступником керівника Центру медіамайстерності УКУ. Священичу діяльність розпочав у 2001-му в парафіях Стрийської єпархії. З 2010 до 2012 працював у консалтинговій компанії «pro.mova».

Отець Павло Худ здобуває ступінь доктора в Інституті соціології Люблінського католицького університету. Закінчив Львівську духовну семінарію та факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Управлінську та наукову роботу отець Павло поєднує з викладацькою. Зокрема, читає курс «Церква та соціальна комунікація» для студентів магістерських програм журналістики та медіакомунікацій.

«Школа журналістики успішно пройшла фазу стартапу, ставши впізнаваним брендом та магнетичним освітнім простором з міжнародною викладацькою командою та вмотивованими і талановитими студентами з цілої України. Ігор Балинський, який був лідером і режисером успіху Школи від перших днів її існування, сьогодні, залишаючись в команді Школи, передає свої управлінські функції новому директору – о. Павлу Худові. Очолити успішний проект та відкрити перед собою і командою нові горизонти і амбітні цілі є надзвичайно складним завданням. Але я переконаний, що о. Павло з його вмінням комунікувати та надихати інших, з його міжнародним досвідом та бажанням чути і розуміти студентів, з його вже кількарічною вкоріненістю у викладацькій практиці Школи не тільки дасть собі раду із новим непростим завданням, але зробить це творчо, натхненно і з любов’ю», – зазначив декан факультету суспільних наук Володимир Турчиновський.

За словами о.Худа, основним та першочерговим свої завданням буде розробка та реалізація стратегії розвитку Школи журналістики.

Водночас отець Павло залишиться керівником відділу рекрутингу та студентської кар’єри до завершення вступної кампанії 2017-2018.