У Львові активісти створили онлайн-карту для велосипедистів

На ній позначено велопарковки, веломайстерні й інші корисні об’єкти для роверистів

     2376  

Фото: zaxid.net

ГО «Зручне місто» створила велосипедну мапу Львова.  На ній позначені велопрокати, веломагазини, велопарковки, велопарки, веломаршрути та велодоріжки (зеленими лініями – діючі, жовтими – ті, які ще не здали в експлуатацію). Про це повідомили активісти «Зручного міста» на своїй сторінці у Facebook.

За їхніми словами, нова онлайн-мапа зручна та корисна не лише для львівських велосипедистів-новачків і водіїв двоколісних з досвідом, а й для велотуристів: карта повністю дубльована англійською мовою.

Олнайн-карту постійно удосконалюють: львівських велосипедистів просять повідомляти про зміну велоінфраструктури міста, відкриття нових веломагазинів, велопрокатів тощо.

«Інформація на карті має бути постійно актуальною. Якщо на ній чогось бракує та потрібно додати, повідомляйте про це, вказавши точну адресу ще не позначеного на карті об’єкта», – зазначає на сторінці у Facebook один із лідерів Львівської асоціації велосипедистів, Юрій Тер-Арутюнян.

Додамо, Львів – лідер в Україні за кількістю велодоріжок.

«У Львові прокладено близько 90 км велодоріжок, і це найбільше в Україні: у Києві, наприклад, їх є приблизно 30 км. Щодо велопарковок, то їх є понад 1000», – зазначає директор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.

За його словами, до 2020 року Львові планують збудувати 268 км велодоріжок.