Ремонт вул. Пулюя – Трускавецька виконано на 60%

Завершити роботи планують у вересні 2017 року

     1353  

На вулиці І.Пулюя-Трускавецька тривають ремонтні роботи з реконструкції дорожнього покриття. Замовник ремонтних робіт – департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Виконує роботи підрядна організація ТзОВ «Онур». Роботи вже виконано на 60%.

Про це повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР.

«Особливість цієї дороги, як багато інших, замовником яких виступає департамент житлового господарства, в тому, що виконується повністю об’єм робіт, який необхідний для цієї дороги. Зокрема, передбачена повна заміна інженерних мереж. Колектор тут залягає на глибині 6 метрів, а його довжина – 130 метрів. Вже замінена повністю вся водопровідна система. У планах також облаштування хідників, велодоріжок, освітлення світлодіодними лампами. Буде встановлено знаки, зробимо розмітку та облаштуємо турнікети, так званий, «одяг для дороги». Цього року з міського бюджету на ці роботи виділено 13 млн. грн. Загальна вартість виконання робіт – 22 млн. грн», – розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Як розповів Орест Тимчишин, в.о. голови Франківської РА, капітальний ремонт цієї дороги принесе зручності для водіїв цього мікрорайону.

«Водіям, які тут їздять, ця дорога суттєво покращить життя, оскільки дороги тут не було, лише польова. Дуже багато автовласників мають тут гаражі. Коли виїжджали звідси на вул. Кульпарківську, коли падали дощі, то машини були постійно в болоті. Якщо дощу не було, то машина було в пилюці. Також і до гаражів складно було пройти за несприятливої погоди. До прикладу, зимою ми дорогу пересипали піском і щебенем.

Цей квартал активно забудовується. Отож, виконавши капітальний ремонт цієї вулиці, ми покращуємо життя мешканців, робимо цю дорогу до вул. Княгині Ольги, відповідно, матимемо і транзитний рух. Людям, яким потрібно буде виїхати на вул. Стрийську в район автовокзалу чи іподрому, чи до «Арени Львів», не потрібно буде їхати по вул. Науковій і довго стояти на світлофорах. Вони зможуть проїхати вул. Трускавецькою і зекономити свій час», – розповів Орест Тимчишин, в.о. голови Франківської районної адміністрації.

За його словами, кошти, які виділили на ремонт доріг у Франківському районі, вже на 70% освоїли.

«Зараз на частині ділянки відбувається заміна інженерних мереж, будівництво нового колектора. На цій ділянці, де вже проведена робота, виконується облаштування дорожнього покриття. До кінця вересня всі роботи на цьому об’єкті мають бути завершені. Затримки в фінансуванні чи виплатах нема», – розповів Олександр Добоні, головний інженер ТзОВ «Онур».

Нагадаємо, ремонтні роботи на вул. І.Пулюя-Трускавецька розпочалися у вересні 2016 року.

На цій ділянці заплановані такі роботи:

– дорожнє покриття в асфальтобетоні – 6206 м²;

– влаштування велодоріжок в асфальтобетоні – 1707 м²;

– пішохідні доріжки з бетонних плиток – 1041 м²;

– влаштування майданчика для стоянки автотранспорту – 574 м²;

– встановлення бордюрів та поребриків – 1495 м;

– заміна водопровідних мереж, реконструкція мереж побутової та дощової каналізації;

– організація дорожнього руху (дорожні знаки – 72 шт., парапетне огородження – 594мп.)

– зовнішнє електроосвітлення – світильники світлодіодні – 48 шт.

Загальна довжина ділянки реконструкції доріг – 695,7м.

Вартість будівельних робіт за договором – 22 млн. 813 тис. грн.