Діти поліцейських-учасників АТО вирушили зі Львова на Закарпаття та в Угорщину (фото)

     1413  

Участь у подорожі, яку для дітей воїнів-учасників АТО з Луганщини та Львівщини організували під егідою голови Національної поліції України Сергія Князева спільно з Асоціацією учасників АТО Львівщини та за підтримки Почесного консула Угорської Республіки у Львові пані Лариси Малех, взяли двадцятеро дітей.

Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області

Дітей у подорож проводжали начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа, керуючий справами Асоціації учасників АТО Львівщини Тарас Маслянка та представники Почесного консульства Угорської Республіки у Львові.

«Торік ми вже відправляли у подібну подорож дітей з Львівщини. Цього року склад групи інший – це дванадцятеро дітей з Луганщини – діти поліцейських, котрі 2014 року не залишились на тимчасово окупованій території, не зрадили присязі, а вийшли звідти, залишивши практично все, що мали, забрали лише своїх дітей, воювали і несуть службу досі. Також у подорож їдуть восьмеро дітей із Львівщини. Такі подорожі сприяють об’єднанню держави», – зазначив Валерій Середа.

У програмі для дітей організатори передбачили відвідування зоопарку, аквапарку, музеїв та екскурсії. У поїздці, що триватиме до 22 липня, дитячий колектив супроводжуватимуть дорослі – волонтери.