Українська академія лідерства оголосила другу хвилю набору студентів 

Українська академія лідерства анонсувала 2-гу хвилю відбору студентів на 2017-2018 роки. Свої пропозиції 16-18-річні випускники шкіл, коледжів можуть надсилати он-лайн на сайт до 20 липня.
     1458  

Під час навчання студенти проживають на базі одного з п’яти осередків Української Академії Лідерства – у Харкові, Полтаві, Львові, Миколаєві або Києві. Вони навчаються з провідними викладачами та постійно працюють із менторами Української Академії Лідерства, які підтримують студентів у їх розвитку. Один день на тиждень студенти присвячують волонтерській діяльності та втіленню проектів відповідно до інтересів. Разом здійснюють навчальні експедиції по Україні та за кордон.

Студентами Академії можуть стати 16-18-річні випускники шкіл, коледжів, які прагнуть розкрити власний потенціал, розвиватись та змінювати на краще Україну та навколишній світ. Щоб стати студентом Академії, необхідно взяти участь у відбірковому етапі, заповнивши онлайн-анкету на сайті join.ual.org.ua до 20 липня.

За словами керівника Української Академії Лідерства Романа Тичківського, в Україні протягом останніх двох років прокинулося нове покоління, яке плекає довіру одне до одного, жертовність не лише на рівні сентименту, а й на рівні відповідальної та усвідомленої волі, щоб перетворити свою країну на простір свободи та гідності.

Детальніша інформація: http://www.ual.org.ua/, join@ual.org.ua, тел. +38 067 446 31 01 або facebook: @ualeadershipacademy