Директору Львівського бронетанкового заводу призначили 2 млн гривень застави. ВІДЕО

Сьогодні, 15 липня, обрали запобіжний захід директору Львівського бронетанково заводу Роману Тимківу  - 60 днів арешту або 2 млн грн застави.
     1459  

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Нагадаємо, 14 липня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали низку посадових осіб Збройних сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод», серед них директора та заступника директора бронетанкового заводу.

Суть схеми полягала у тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді було закуплено двигуни, які раніше були у використанні. До того ж ці вживані, а інколи й неробочі, двигуни у 2008-2009 роках вже були реалізовані підприємствам на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міноборони. Крім того, випуск цієї моделі двигунів було припинено ще з 1990-х років, про що ініціаторам схеми було добре відомо.

Зазначимо, що спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагала для директора арешт з альтернативою у 28 млн застави, а нардепи від БПП та “Батьківщини” хотіли взяти його на поруки.

Фото та відео: сторінка Центру протидії корупції у ФБ