Гурт СКАЙ у новому відео закликав сказати про найголовніше

Український гурт представив відео на пісню "Я тебе люблю", з якою вони виступали на національному відборі на «Євробачення-2017»

 |    3475  

“Ми тобі купимо собаку”, “У вас буде дівчинка”, “Ви вступили на бюджет”, “Ваш холодильник не потрібно ремонтувати”. У кожної людини на цій планеті є найголовніші фрази, які вона хоче почути на певних життєвих етапах. Але є три слова, які хочуть почути все без винятку. Про це нове відео гурту СКАЙ на пісню “Я тебе люблю”, з якою вони виступали на національному відборі на «Євробачення-2017».

Сюжет ролика складається із семи новел, які об’єднані однією ідеєю – любов існує. Вона може бути справжньою, непідробною і щирою. Вона не боїться віку-будь тобі 5, 20, 40 або 80 років. Вона може проявлятися в усьому і до всіх: до улюбленої іграшки, до своєї дитини, дівчині, Богу і до себе.

«Це наша друга спільна робота з хлопцями. Попередній кліп на композицію Go Go вийшов драйвовим і справжнім як і сама пісня: гонки, мотоцикли, герой і героїня, пристрасть і швидкість. Тут же зовсім інша історія, точніше їх 7, і все, як і пісня – справжні і про любов!» – розповідає режисер кліпу Віктор Скуратівський.

Сім історій, в яких були задіяні різні люди – діти, молоді пари, сім’ї і навіть миле літнє подружжя. У кліпі взяли участь Олександра Кутас, українська модель з обмеженими можливостями, Вадим Мазніченко, боєць АТО і учасник проекту “Переможці”, Джордж Івезе, музикант церковного гурту «Слово життя церкви» і багато інших.

Для зйомок кліпу, які зайняли три дні, СКАЙ значно розширив свій склад. Гурт запросив на знімальний майданчик музикантів Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України. Скрипки, труби і навіть арфа за звучанням перетворили трек у стадіонний гімн.