У Львові стартував набір у патрульну поліцію

Протягом місяця охочі львів’яни зможуть подати заявки на службу у Львові. Всього у місті відкрито 384 вакансії інспектора патрульної поліції.

   Роксолана Мудрак   6742  

Серед основних вимог, які висувають до кандидата: громадянство України, вік від 20-35 років, наявність посвідчення водія категорії В та готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.

Подати заявку можна на сайті патрульної поліції до 11 серпня цього року чи заповнити її безпосередньо в приміщенні Управління на вул. Перфецького, 19.

«За першу половину 2017 року до патрульної поліції було понад 124 тисячі викликів. Тенденції зменшення викликів по лінії 102 не бачимо. Це говорить не лише про те, що в людей є проблеми, а і про те, що є певна довіра до патрульної поліції і люди телефонують. В середньому один патрульний екіпаж за зміну виїздить на 8 викликів. Це підводить нас до висновку, що кількість особового складу, що задіяна на лінії, замала, адже патрульні не можуть їздити виключно на виклики», – каже начальник Управління патрульної поліції у Львові Роман Пилипенко.

Конкурс складатиметься з кількох етапів: подання заяви та документів, тестування, медичне обстеження та перевірка фізичної підготовки. Після всіх етапів кандидата чекає фінальна співбесіда з поліцейською комісією. Навчальний курс триватиме 4 місяці у місті Львові.

Детальну інформацію про конкурсний відбір можна дізнатись за тел. 044-390-65-00.

Нагадаємо, патрульна поліція у Львові діє вже два роки. Наразі у місті працює 785 осіб.