Собаки з ЛКП “Лев”, які мріють про новий дім

Друзі та охоронці з найвірнішими очима – це собаки, врятовані з вулиці. Вони навчились вірити людям і хочуть бути поряд, гуляти, гратися і радіти життю разом! Якщо ви мрієте про друга – чекаємо на вас в ЛКП «Лев»: щодня без вихідних з 8:00 до 20:00. Львів, вул. Промислова, 56.
     3643  

Відповіді на запитання можна отримати за телефоном (068) 535-45-45!

Бакс. Міні-лайка. Молоденький песик-енерджайзер. Дуже жвавий та позитивний. Обожнює завойовувати увагу людей. Позитивний, дружній. Ваш найвірніший друг.

Джекі. Молоденький красунчик віком до 1-го року. Соціалізований, гавкучий, грайливий та любить лащитись. Собака-друг, може жити в родині з дітками, які люблять тварин і будуть з ним проводити багато часу, гратися, вчити команд.

Тікі. Неймовірна красуня віком до одного року. Грайлива, ласкава, любить бавитись та проводити час в салоні краси-грумінгу.

Діна. Молоденька та маленька собаця, спокійна, та соціалізована, слухняна та чемна, собака-друг.

Мерлі. Йому близько 1 року. Чемний хлопчик,дружній та соціалізований, любить довгі прогулянки та увагу людей, може жити в родині де є діти, які доглядатимуть за ним.

Сандра – бульмастиф. Дуже зворушлива собака, до того ж, зрілого віку. Очевидно, покинута своїм господарями, адже за нею не шукають. Проте ця красуня не втратила віру в людей. Потребує нових, вірних, відповідальних господарів, які знають особливості породи та будуть готові приділяти їй свою любов та увагу.

Також нагадуємо про Тома та Річарда, двох чудових охоронців. Вони молоді, віком близько 1 року. Від них відмовились їхні господарі, дізнавшись, що вони перебувають у нас: прийшли та не захотіли компенсовувати витрати з міського бюджету на відлов, утримання та догляд за їхніми домашніми тваринами. Натомість сказали, що собі візьмуть інших собак… Попри таку сумну ситуацію, продовжуємо шукати для хлопів найвірніших, відповідальних господарів-друзів, які взявши їх в родину, не покинуть знову. Собаки дружать між собою, а ще вони чудові охоронці, гавкучі, соціалізовані.

Також досі у нас неймовірні собаки Ласка, Розалі та Краля.

Ласка. Біленька кудлата бородата собаця. Дуже дружелюбна, лагідна, спокійна. Чемно гуля на повідку. Підійде на прилаштування в родину з дітками, які люблять тварин. З нею буде зручно навіть у квартирі.

Розалі. Знову розповідаємо про цю молоденьку красуню. Досі її так ніхто і не забрав додому, вона чудова, соціалізована, дуже любить людей. Собака-ніжність. На вулиці така тварина не виживе.

Краля. Молодесенька красуня з красивим каштановим окрасом і виразною мімікою. Гладкошеста, активна. Може жити в квартирі, чемно гуляє на повідку.

Фото Катя Акварельная та ЛКП “Лев”