Миттєва оплата за послуги за допомогою QR-коду запрацювала для клієнтів Дрогобицького БТІ

     669  

Клієнти Дрогобицького міського бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки з липня отримали можливість оплачувати за усі послуги з проведення технічної інвентаризації та незалежної експертної оцінки нерухомого майна  за допомогою QR-коду в додатку Privat24.

Щоб сплатити за надану послугу потрібно відкрити мобільний додаток Privat24 (завантажити його на смартфон можна тут – pb.ua/apps), натиснути іконку із зображенням QR-коду, відсканувати код зі стікера або екрану комп’ютера, вказати свій логін, вказати суму та обрати картку для оплати.

Стікери з QR-кодом для оплати розміщені в офісі БТІ (м. Дрогобич, пл. Ринок, 25). Для додаткової зручності працівники БТІ видають клієнтам рахунки за надані послуги, де також вказаний QR-код.

Нагадаємо, нещодавно ПриватБанк впровадив систему оплати за послуги через сканування QR-кодів смартфоном з встановленим додатком Privat24. Підключитися до інноваційної послуги можуть будь-які компанії, незалежно від сегменту їх діяльності. Такий спосіб оплати гарантує відсутність помилок у реквізитах і суттєво економить час на ручний набір реквізитів платежу. Додаткова комісія за підключення до послуги не стягується. QR-код може бути надрукований як на стікерах, які можна розмістити будь-де, так і на квитанціях, Інтернет-сайтах тощо. Як раніше повідомляла прес-служба банку, до сервісу “Платежі за QR-кодом” в Україні вже підключено понад 1000 компаній.