В центрі Львова чоловік із молотком напав на “муніципалів”

     673  

На працівників ЛКП «Муніципальна дружина» під час виконання службових обов’язків напали невідомі особи. На виконання ухвали сесії Львівської міської ради № 2043 від 08.06.2017 «Про заборону атракціонів на пр. Свободи» працівники ЛКП «Муніципальна дружина» на вихідних вилучили два дитячі автомобілі на просп. Свободи.

Під час вилучення на працівників «Муніципальної дружини» з молотком напав чоловік. Про це повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль, інформує прес-служба ЛМР.

«На виконання ухвали працівники «Муніципальної дружини» у суботу та неділю проводили вилучення машинок на просп. Свободи перед Оперним театром. У суботу відбулась сутичка з невідомими особами. Особи затримані і передані в правоохоронні органи.

У неділю так само відбулось вилучення машинок. І з під’їзду просп. Свободи, 41 вибіг чоловік з молотком у руках, накинувся на нашого працівника. Після цього особа з молотком підбігла до автомобіля, вдарила два рази молотком по лобовому склі, розбила дзеркало, кинула молоток у передні двері. Його теж затримали та передали правоохоронцям. На щастя, ніхто з наших працівників не постраждав.

Нашими працівниками було вилучено два автомобілі: один у суботу та один у неділю», – повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.