Упродовж минулого тижня з обласного бюджету на ремонт доріг виділили 70 млн грн

     467  

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 196,3 млн грн.

Із них – 77 млн грн спрямували на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, інформує прес-служба ЛОДА.

Як повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації, окрім захищених та інших першочергових видатків, виділили кошти в межах реалізації обласних програм, зокрема: на виконання програми «Спортивний майданчик» – 3 млн грн, підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 1 млн грн, охорону навколишнього природного середовища – 0,6 млн грн,  підтримку мистецьких шкіл – 0,5 млн грн та народних домів – 0,4 млн грн, компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автомобільному транспорті – 0,3 млн гривень.

Крім того, на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями-медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною терапією – 1 млн грн, покращення медичної допомоги хворим з розсіяним склерозом хворим на Хворобу Паркінсона – 0,7 млн грн.