Порошенко підписав закон щодо транспортного забезпечення осіб з інвалідністю

     607  

Президент наголосив, що необхідно забезпечити кожну особу з особливими потребами транспортом, аби вона могла дістатись до відповідного центру.

У середу, 5 липня, президент України Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до статті 31 Закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю”. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Президент наголосив, що необхідно забезпечити кожну особу з особливими потребами транспортом.

«Сьогодні це обов’язок держави після того, як я підпишу цей закон, забезпечити кожну особу з особливими потребами транспортом для того, щоб вона могла дістатись до відповідного центру», – заявив Порошенко.

Варто додати, що український гарант також підписав інший закон, який стосується осіб із особливими освітніми потребами, – “Про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг”.

“Проблема не в тому, що раніше школам забороняли брати дітей з особливими потребами. Ні. Проблема в тому, що зараз, після підписання цього закону, дитині і батькам не можна відмовити. І ми маємо перетворити школу у справжню європейську освітню інституцію”, – наголосив президент.