Павло Коростильов став найкращим спортсменом Львівщини за підсумками червня

Нещодавно у м. Зуль, Німеччина, відбувся чемпіонат світу з кульової стрільби серед юніорів. Загальна чисельність учасників змагань досягла 976 спортсменів із 65 країн

     542  

Мультимедалістом і дворазовим рекордсменом чемпіонату світу в складі збірної команди України став заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, студент Львівського училища фізичної культури, представник спортивного клубу Збройних сил України львів’янин Павло Коростильов. Він виборов п’ять нагород, три з яких – найвищу ґатунку, а також одна срібна та одна бронзова.

Завдяки успіхам Павла Коростильова в загальнокомандному заліку збірна команда Україна посіла третє місце.

Відтак традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим атлетом Львівщини за підсумками спортивного червня 2017 року, одного з кращих сучасних молодих майстрів кульової стрільби Павла Коростильова.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування спортсмена місяця та його тренерів.

Довідково. Павло Коростильов народився 11 травня 1997 року у Львові. Чемпіон Других юнацьких Олімпійських ігор 2014, де здобув впевнену перемогу у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів й встановив юнацький світовий рекорд. Взяв участь у перших Європейських іграх літом 2015 року у Баку, Азербайджан. Здобув п’яте місце у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів. Це дозволило йому пройти кваліфікацію на Олімпійські ігри 2016. Взимку 2016 року зумів здобути бронзову нагороду на чемпіонаті Європи зі стрільби пневматичною зброєю.