Де відпочити та куди піти: цікаві події Львова в липні

Музика, живопис, скульптура чи література… А, може, все одразу?

     3070  

Фото: afisha.lviv.ua

Літо у Львові – це час різноманітних фестивалів, концертів, вистав та подій на будь-який смак. Не знаєте, який захід відвідати після робочого дня чи на вихідних? Тоді «Львівська газета» пропонує добірку найцікавіших культурних подій на увесь липень, аби кожен обрав те, що йому до душі.

  1. Виставка «Show Promise»

«Show Promise» («Шоу Обіцянок») через візуальні засоби мистецтва покаже колізії та надії сучасного світу. Це тотальне медійне шоу стирає кордон між реальністю та вигадкою. Єдина річ, яка залишається незмінною, – прагнення людини до кращого майбутнього. Мистецтво, завдяки своїй незаангажованості та чистоті погляду, позначить орієнтири, що вкажуть, яким насправді стане майбутнє.

Коли? З 13 червня до 16 липня.

Де? Львівський палац мистецтв на вул. Коперника, 17.

Докладно про виставкутут.

Джерело: lviv.carpediem.cd

  1. Арт-проект Олега Пінчука та Анатолія Галицького

Обидва художники представляють власний погляд на сучасне українське мистецтво. Їхнє свідоме звернення до нефігуративного живопису та народних традицій свідчить про наявність високого рівня внутрішньої свободи, сильного темпераменту та відкритих емоцій, які зможуть перейняти відвідувачі виставки.

Коли? З 25 червня до 30 липня.

Де? Історичний комплекс Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького на вул. Драгоманова, 42.

Докладно про арт-проекттут.

Джерело: photo-lviv.in.ua

  1. Виставка живопису та скульптури Людмили Давиденко «Голова»

Художниця Людмила Давиденко використовує техніку малярства, що нагадує ризому, тобто розростання кореневища рослин. На полотні з ниточками фарби вона проводить аналогії з нелінійними зв’язками на філософському рівні. А  образом для відображення цих понять є голова людини, яка, як відомо, – усьому голова.

Коли? З 4 до 30 липня.

Де? Галерея «Зелена канапа» на вул. Вірменській, 7.

Докладно про про виставкутут.

Джерело: artgreensofa.com

  1. Місяць авторських читань

Цьогоріч захід зануриться у грузинську літературу. 31 день, 62 літературні зустрічі, 450 годин читань, 5 міст та 5 країн – ось лише кілька показників, які роблять Місяць авторських читань найбільшим транскордонним літературним фестивалем Центральної Європи. Усі авторські читання відбуватимуться мовою оригіналу, а публіка слідкуватиме за перекладами творів на субтитрах.

Коли? З 5 липня до 4 серпня.

Де? Мистецьке об’єднання «Дзиґа» на вул. Вірменській, 35.

Докладно про подіютут.

Фото: tvoemisto.tv

  1. Міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон»

Чудове звучання органної музики та незвичне поєднання органу та оркестру від найкращих органістів України та світу.

Коли? З 8 до 30 липня.

Де? Будинок органної та камерної музики на вул. С. Бандери, 8.

Докладна програма фестивалютут.

Фото: lviv-online.com

  1. Фестиваль «Ніч у Львові»

Щорічний фестиваль подарує насичену програму, живі емоції, неочікувані локації та неймовірні перевтілення. Понад 100 нічних екскурсій та атракцій у львівських музеях та галереях чекатимуть на своїх гостей.

Коли? З 14 до 16 липня.

Де? По всьому Львову.

Докладно про фестиваль – тут. 

Фото: ufest.in.ua

7. !FESTrepublic Weekend

На учасників цього проекту чекає ток-шоу про креативний розвиток міста, сцена актуальної музики в і на контейнері, ярмарок шоу-румів, фестиваль графіті, фуд-корти від львівських ресторанів і барів, крафтове пиво, львівські кулінарні клуби та ще багато всього цікавого.

«Пам’ятай !FEST Weekend – це не фестиваль, куди ти прийшов постояти за парканом та послухати улюбленого виконавця, це простір, де разом з усіма ти твориш свою історію», – зазначають організатори.

Коли? 14 липня з 16:00, 15 липня з 12:00

Де? FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24

Докладно про подію – тут.