Мешканець Львівщини може сісти на 10 років за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України

Завершено досудове розслідування відносно мешканця Львівщини за посягання на територіальну цілісність та недоторканість України

     943  

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

30 червня 2017 року прокуратура Львівщини скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому здійснював слідчий відділ Управління Служби безпеки України у Львівській області, про обвинувачення мешканця Львівщини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Чоловіка обвинувачують у тому, що впродовж трьох років, використовуючи псевдонім, він поширював у комп’ютерній мережі Інтернет матеріали із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території України з порушенням порядку, передбаченого Конституцією України, поєднаними з розпалюванням національної ворожнечі.

Згідно з санкцією статті Кримінального кодексу України, за вчинення такого правопорушення обвинуваченому загрожує покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.