Львівська духовна семінарія УАПЦ запрошує на навчання чоловіків

     2713  

Львівська духовна семінарія св. ап. Іоанна Богослова УАПЦ проводить набір абітурієнтів чоловічої статі віком 18-35 років на денну форму навчання. У семінарії проводять викладання богословських гуманітарних дисциплін. Термін навчання – 4 роки. Про це інформує сайт семінарії.

ЛДС є духовним навчальним закладом при єпархіяльному управлінні Львівської єпархії, має статут для ведення своєї діяльності згідно з законодавством України. Після закінчення ЛДС надається право душпастирської діяльності як в Україні, так поза її межами.

На вступних іспитах перевагу надають особам з вищою світською освітою, тим, що пройшли службу у Збройних силах України, а також абітурієнтам, які виявляють бажання служити на парафіях Східної та Південної України. Останні також навчаються у семінарії на пільгових умовах.

Для тих абітурієнтів, які хочуть тільки отримати богословську освіту (без прийняття священичого сану), оплата за навчання буде встановлена згідно з угодою між студентом і семінарією, ухваленою педрадою семінарії.

Абітурієнти семінарії складають такі вступні іспити:

  1. Українська мова — диктант.
  2. Закон Божий — згідно з програмою.
  3. Історія України — згідно з програмою.
  4. Перевірка вокально-слухових даних та вміння читати церковнослов’янською мовою.

Документи приймають з 15 червня до 15 серпня щопонеділка та щочетверга з 11.00 до 13.00 год. 2017 р.

Термін складання вступних іспитів — третя декада серпня.

Адреса семінарії: 79008, м. Львів, вул. І. Федорова, 11. Тел. (032) 225-70-81.