На Львівщині отримали земельні ділянки 7292 бійці АТО

     1530  

Сьогодні, 1 липня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками АТО.

Департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА провів моніторинг щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

«Згідно з результатами, на сьогодні земельні ділянки отримали 7292 особи, на розгляді – 1850», – зазначила т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Оксана Ткачук.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірини Микичак, з місцевих бюджетів на 2017 рік запланували виділити 1 млн 753 тис гривень для забезпечення безкоштовними медикаментами закладами охорони здоров’я Львівщини учасників АТО.

Окрім того, директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Наталії Кузяк, прозвітувала про цикл зустрічей з учасниками АТО та членами їх родин у містах обласного значення та районах Львівщини у травні 2017 року.

Відтак, на них були присутні 2170 учасників бойових дій, учасників АТО. За результатами зустрічей порушили 285 питань, більшість з яких вдалось вирішити.

Також обговорили санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО.

Нагадаємо, 2017 року оздоровлення здійснюють шляхом відшкодування вартості санаторно-курортних послуг через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі тристоронньої угоди (санаторно-курортний заклад – учасник АТО- управління соціального захисту).

У контексті цього Наталія Кузяк повідомила присутніх, що вже укладено 32 угоди.

Зазначимо, вартість санаторно-курортних послуг для інвалідів війни без ПДВ – 5250 грн, для учасників бойових дій – 6300 грн з ПДВ.