Запрацювали табло на трамвайних зупинках Львова

Однак у їхній роботі поки що можуть бути збої

     1541  

Фото: tram.lviv.ua

Інформаційні табло на зупинках електротранспорту у Львові, на яких відображається інформація про час приїзду трамвая на певну зупинку, вже працюють. Проте їхня робота поки що не досконала. Про це «Львівську газету» повідомив начальник відділу «Інститут стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила.

За його словами, всі 24 інформаційні табло, які встановлено в місті на трамвайних зупинках, сьогодні, 30 червня, відновили свою роботу. Повноцінно табло не працювали впродовж останніх трьох місяців через постійну зміну графіків трамваїв.

«Інформаційні табло перестали нормально функціонувати відтоді, коли трамвай №2 почав курсувати на Сихів. Змінювалися маршрути й інших трамваїв. Тож через відсутність чіткого графіку трамвайних маршрутів та їхню зміну табло не могли працювати стабільно. Зараз вони знову розпочали свою роботу, але ми й надалі працюємо над тим, аби у системі не було збоїв і все було чітко», – зазначив Ігор Могила.

Додамо, табло на зупинках електротранспорту, що відображають інформацію про час прибуття трамваїв, функціонують у Львові вже два роки.

Нагадаємо, вчора, 29 червня, мер Львова Андрій Садовий запевнив, що інформаційні табло знову почнуть працювати після перерви.