Фестиваль музики Маттіаса Кендлінгера запрошує всіх охочих (програма)

13-15 липня австрійський композитор Маттіас Георг Кендлінгер запрошує на Фестиваль музики своїх творів

     1115  

Протягом трьох днів виступатимуть понад 120 артистів симфонічного оркестру K&K Philharmoniker, Українського національного хору Львів, запрошених українських та закордонних музикантів та диригентів у приміщеннях Львівської філармонії та Палацу Потоцьких, які виконуватимуть твори Маттіаса Кендлінгера.

Програма фестивалю:

13 липня 2017 р. Львівська філармонія, вул. Чайковського, 7 – «Блудний Син», «Зцілення» та Симфонія №2 – Прем’єра.

14 липня 2017 р. Львівська національна галерея мистецтв ім. Б.Возницького (Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15) – концерт для віолончелі та фортепіано №1  та ранні твори для акордеону та струнного секстету.

15 липня 2017 р. Львівська філармонія, вул. Чайковського, 7 – увертюра до опери «Священик», концерт для фортепіано «Лариса» та симфонія №1 «Маніпуляція».

Маттіас Георг Кендлінгер народився у 1964 р. в Тіролі (Австрія). Засновник австрійсько-українських симфонічних оркестрів K&K Philharmoniker, K&K Symphoniker та Українського національного хору Львів. Протягом останніх 15 років вони виступають у найкращих залах 18 країн Європи, як-от Herkulessaal Münchner Residenz, Tonhalle Zürich, Kanzerthaus Berlin, Wiener Musikverein, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа. Протягом сезону мають понад 120 концертів.

Основний склад оркестру нараховує 70 осіб, а також ще 60 музикантів є у додатковому складі. За час від заснування K&K Philharmoniker записав 30 Live-CD та 6 концертних DVD.

Як композитор Маттіас Кендлінгер привернув до себе увагу симфонічною композицією «Der verlorene Sohn» (прем’єра – квітень 2006 в Gewandhaus Leipzig); першою симфонією «Manipulation» (світова прем’єра – 29 вересня 2012 у Львівській філармонії), медитаційною поемою «Heilung» (прем’єра – червень 2013 під час п’ятого фестивалю Tiroler Beethoven Tage в Австрії); присвяченим власній дружині концертом для фортепіано з оркестром «Larissa» (прем’єра – травень 2014 у Congress Graz).

Товариство фанатів оркестру об’єднується в клубі Freunde der K&K Philharmoniker (www.kk-philharmoniker.at).

Сайт фестивалю: www.mk-festival.com

Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55.