На зберіганні та збуті наркотиків на Львівщині викрили військовослужбовця-наркоторговця

Про це інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

     855  

Упродовж березня-червня 2017 року військова прокуратура Львівського гарнізону спільно з оперативними співробітниками 6 Управління Головного управління Військової контррозвідки Департаменту контррозвідки СБУ та Відділу внутрішньої безпеки по Західному регіональному управлінню Державної прикордонної служби України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументували факти зберігання та збуту військовослужбовцем наркотичних засобів – амфетаміну та канабісу.

Установлено, що старший сержант прикордонної комендатури швидкого реагування «шквал» Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління Держприкордонслужби України збував наркотики як співслужбовцям, так і цивільним особам.

Затримали його 29 червня 2017 року в порядку ст. 208 КПК України. Окрім того, виявили та вилучили у військовика під час проведення  особистого обшуку два пакети з подрібненою речовиною зеленого кольору (канабіс). Загальна маса становить близько 100 г.

На даний час вирішують питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання та збут наркотичних засобів), та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.