Двоє дітей-сиріт отримали житло в Перемишлянському районі

     680  

Сьогодні, 30 червня, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис спільно з головою Перемишлянської райдержадміністрації Володимиром Танчиним і головою районної ради Романом Андрусишиним урочисто вручили  право власності на двохкімнатну квартиру у м. Перемишляни двом братам – особам з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

Загальна вартість квартири – 423,4 тис грн. Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 254 тис грн та 169,4 тис грн відповідно.

«Загальна площа двохкімнатного помешкання – 44 метри квадратні. Квартира обладнана водопроводом, каналізацією, газопостачанням, опаленням, електроосвітленням, наявні всі необхідні лічильники, – розповів начальник служби Володимир Лис. – Житло для дітей придбали в межах реалізації регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки».

Зазначимо, упродовж 2013-2017 року в межах Програми у Перемишлянському районі придбали житло для 18 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.