Чорнобильці знову отримуватимуть допомогу на оздоровлення

Президент України підписав відповідний закон

     755  

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2082-VIII «Про внесення змін до статті 48 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Закон був прийнятий Верховною Радою України 6 червня 2017 року, повідомляє прес-служба глави держави.

Законом вносяться зміни до статті 48 закону, згідно з якими поновлюється право на отримання щорічної допомоги на оздоровлення для дітей, які внаслідок Чорнобильської катастрофи втратили одного з батьків, та евакуйованих із зони відчуження у 1986 році. Відповідно буде забезпечено отримання щорічної допомоги на оздоровлення евакуйованим із зони відчуження у 1986 році та дітям, які втратили внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, що сприятиме належному соціальному захисту цієї категорії осіб.

«Відповідну норму Закону внаслідок технічної помилки було скасовано в результаті внесення змін до Закону України від 21 квітня 2016 року № 1339-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», – повідомляє прес-служба.

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.