У Львові встановлять сміттєві ваги

На вулиці Шевченка, на Сихові та на ЛКП «Збиранка» готують до експлуатації три сміттєві ваги для зважування відходів, які вивозять за межі Львова

     853  

Ваги на ЛКП «Збиранка» та по вул. Шевченка будуть готові вже цього тижня, вага на Сихові – наступного. Про це повідомив директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький.

Сміттєві ваги розташують у різних районах міста. Це дозволить зручно зважувати відходи, які відправлятимутьсу різні напрямки. За інформацією департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради, перша вага стоятиме на колишній території заводу «Сільмаш» (вул. Шевченка, 321). Другу вагу розташують на території ЛКП «Збиранка» (вул. Жовківська). Третю – поблизу ринку «Шувар» на Сихові.

«Сміттєві ваги стоятимуть зручно для машин, що вивозитимуть відходи у різних напрямках. Так, наприклад, з ЛКП «Збиранка» машини зі зваженими відходами рухатимуться на північ у напрямку Великих мостів, Сокаля, Червонограда, Буська та Бродів. Із вул. Шевченка після зважування відходи везтимуть на захід – у бік Новояворівська. Із «Шувару» машини їхатимуть у південний напрямок – у бік Миколаєва, Борислава та Самбора», – повідомив директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Іван Рудницький.

За його словами, ваги стоятимуть на вулиці. Машина з відходами заїжджатиме на вагу, після чого спеціально призначений лаборант обраховуватиме вагу відходів, віднявши від загальної маси паспортну масу машини.

У департаменті зазначають – комплексні роботи над кожною зі сміттєвих ваг вартують близько 50 тис. грн. Комплекс робіт включає і механічні доробки, і встановлення програмного забезпечення.