Львів візьме 39 мільйонів євро кредиту на оновлення громадського транспорту

   Марта Гелиш   1341  

За ці кошти мерія планує не лише придбати новий електротранспорт та автобуси, але й реконструювати тролейбусні лінії та трамвайні колії

Для Львова зарезервовано 39 млн. євро, за які місто планує придбати 10 нових трамваїв, 40 тролейбусів та 120 автобусів. Модернізацію міського громадського транспорту проведуть у рамках фінансової угоди між ЄІБ та Міністерством інфраструктури України. Загалом для України ЄІБ виділяє 200 млн. євро кредиту на оновлення міського пасажирського транспорту у 20 містах країни. Про це «Львівській газеті» розповів спеціаліст управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку ЛМР Яромир Шмід.

У міськраді передбачають, що закупівля трамваїв, тролейбусів та автобусів розпочнеться на початку 2018 року. Окрім цього, з запланованих 39 млн євро 3 млн євро планують витратити на оновлення трамвайних колій і 4 млн євро – на оновлення тролейбусних ліній.

«Спершу ми повинні підготувати остаточні проектні пропозиції, фінансові розрахунки, тендерну документацію, план закупівель. Після цього підприємства (ЛКП «Львівелектротранс» та «АТП №1»), на  які буде оформлений кредит, повинні дати запит на отримання коштів. Після підписання угоди на отримання кредиту проект має втілитися у життя.» – каже Яромир Шмід.