Сміття зі Львова вивозити нікуди, – Бабак

Перевантаженими у місті залишаються понад 600 майданчиків з відходами

     961  

Про це повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«Сміття з перенакопичених контейнерних майданчиків у Львові вивозити все ще нікуди. Ситуація досі залишається критичною. Більше 600 майданчиків перевантажено. Нічого кардинально за добу не змінилося. Близько 12 тис. тонн сміття лежить на перенакопичених майданчиках і перевантажувальних станціях”, – сказав він.

“Сьогодні о 12.00 відбулася скайп-нарада з віце-прем’єр-міністром, яку вів п. Геннадій Зубко. Потім була нарада з мерами міст під головуванням губернатора Львівської області. Була чітка команда з Києва, під протокольне рішення Державної комісії ТЕБ та НС, від завтрашнього дня почати вивозити сміття зі Львова на полігони Львівської області. Тому, сподіваємося, ми все ж розпочнемо вивозити сміття з міста Львова.

Однак незрозумілим залишається питання, що будемо робити потім, коли вивеземо перенакопичення? Чи будуть у нас довготривалі договори на 2 роки, як ми просили? Адже маємо в цьому потребу доти, доки не побудуємо свій сучасний сміттєпереробний завод», – розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Станом на сьогодні всього 4 міста Львівської області підписали угоди та приймають сміття зі Львова – це Новояворівськ, Червоноград, Жидачів та Буськ. Загалом – це 86 тонн в день. Як повідомлялось раніше, вчора кілька машин поїхало у Стрий, але полігон перекрили активісти.

Нагадаємо, Синютка вимагає від Садового делегувати ОДА вивезення сміття зі Львова.