10 собак з ЛКП “Лев” з нетерпінням чекають на прилаштування  

Із собаками можна познайомитись в ЛКП “Лев”, за адресою: вул. Промислова, 56; з 8:00 до 20:00.
     3040  

Джілі. Молоденька красуня. Зворушлива, лагідна та слухняна собачка. Вона енергійна і добра, стане чудовим другом своїй новій родині.

Рамаль. Молоденький, трішки лякливий ведмедик-кудлатик. Потребує люблячу родину, для якої він стане надійним охоронцем та найкращим другом.

Лія. Маленька красива собачка середнього віку, яка може жити в квартирі чи в будинку. Слухняна, чемна, невибаглива. Вміє красиво посміхатися, а ще має незвичний красивий окрас.

Дзвунка. Молода красуня. Енергійна, гавкуча та соціалізована собака. Любить людське товариство, шукає найвірнішого друга.

Тесла. Молода та гавкуча красуня. Енергійна, красива, розумна. Надійний охоронець та найвідданіший друг.

Нана. Маленька молоденька собачка, розміром трішки більша кота. Надзвичайно слухняна, добре гуляє на повідку, підійде на прилаштування у квартиру.

Дружок. Міні-вівчарка. Чудово гуляє на повідку, добре піддається навчанню. Добрий, соціалізований, розумний. І надзвичайно красивий.

Ксена. Молода зворушлива красуня х проникливим поглядом. Попри це – весела, гавкуча та енергійна. Ксена – це ваш майбутній найкращий друг та найвірніший охоронець.

Тигруля. Молоденька собаця з чудовим тигровим окрасом. Соціалізована та енергійна, весела та дуже красива. Хто не мріє про такого чудового друга?!

Маркус. Метис кадебо. Красень та вірний друг, а ще – чудовий охоронець. Знає деякі команди та чудово піддається навчанню. Мріє знайти свій постійний теплий дім!

Фото ЛКП “Лев”