У Львові закуплять сміттєвих контейнерів на 2,5 млн гривень

У рамках запровадження у місті нової системи сортування департамент з питань поводження з відходами планує закупити нові сміттєві контейнери для Львова. Загальна сума закупівлі складатиме близько 2,5 млн. грн. Про це повідомив директор департаменту Іван Рудницький, інформує прес-служба ЛМР.
     836  

За словами Івана Рудницького, рішення щодо ініціативи ще повинні прийняти на сесії Львівської міської ради. Реалізацію закупівлі планують завершити в межах кінця серпня -початку вересня.

«Нові контейнери стандартного зразка. Розміщуватимемо їх вже на діючих майданчиках – там, де нестача, де стоять 1-2 контейнери. В ідеалі має бути 4 контейнери – бо система сортування передбачає 4 різні типи відходів. Зараз виготовляємо наліпки на контейнери з відповідними вказівниками. Зараз у місті до запуску нової системи сортування готові близько 70% майданчиків», – повідомив Іван Рудницький.

За даними департаменту, приблизна ціна контейнерів – між 3 та 6 тис. грн. Згодом департамент працюватиме над територіальним розподілом нових контейнерів.

Нагадаємо, до кінця тижня у Львові мають запровадити нову систему сортування сміття. Як правильно сортувати сміття у Львові читайте тут.