Зі Львова в Берлін відтепер літатиме лоукост

У неділю, 18 червня, відбувся перший рейс за напрямом Берлін-Львів-Берлін авіакомпанії Wizz Air

     1416  

О 13.45 Wizz Air прибув у Львів зі 167 пасажирами на борту та відлетів зі 173 пасажирами у зворотному напрямку Львів-Берлін.

Літак виконуватиме рейси двічі на тиждень – у середу й неділю. Берлін (відліт – 12.15) – Львів (приліт – 13.50), Львів (відліт – 14.20) – Берлін (приліт – 16.00).

«Тепер можна літати «Львів-Берлін-Львів» швидко, комфортно та недорого. Сьогодні прилетів перший літак прямого сполучення Львів-Берлін Wizz Air. Львів – відкритий для світу», – зазначила Наталія Бунда, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку.

«Сьогодні відбулося відкриття нового рейсу Берлін-Львів-Берлін низькобюджетною авіакомпанією Wizz Air. Завантаження першого рейсу на 90% свідчить про популярність цього напрямку. 167 пасажирів із Берліна до Львова та 173 пасажири зі Львова до Берліна. Від сьогодні ми маємо вибір літати до Європи за новим напрямком за нижчої ціни. Нас чекають нові рейси, тепер зможемо більше й частіше подорожувати до Європи і не тільки. У липні чекаємо нового авіаперевізника до нового, або забутого старого, напрямку», – зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького».

У програмі урочистої презентації першого рейсу було фотографування повітряного судна спотерами, водяна арка, привітання стюардес квітами, розрізання стрічки, короткий прес-брифінг у конференц-залі терміналу та частування святковим тортом. У заході взяли участь в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку Наталія Бунда, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» Тетяна Романовська.