Уряд готовий виділити 50 млн грн на облаштування сміттєвого полігону для Львова

І нагадує міській владі про обов'язок вирішити сміттєву проблему

     738  

Кабінет Міністрів України готовий розглянути рішення про виділення з резервного фонду Державного бюджету 50 млн. грн. місту Львів для проведення робіт з облаштування міського сміттєвого полігону і звертається до інших регіонів країни з проханням допомогти місту у вирішенні «сміттєвої» проблеми, але наголошує на тому, що вирішення проблеми – це обов’язок місцевої влади. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами, – повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Я готовий внести пропозицію на засідання Уряду і виділити 50 млн  грн з резервного фонду для області для облаштування полігону, – сказав Володимир Гройсман. – Я хочу зараз попросити всю країну: якщо до вас раптом звернеться міський голова Львова Андрій Садовий за допомогою, дуже прошу, якщо можете – допоможіть».

Глава уряду також наголосив, що відповідальність за вирішення проблеми утилізації сміття з міської влади Львова ніхто не знімає. Понад те, в разі надання допомоги Кабінет Міністрів просив би надати часові рамки системного вирішення наявних труднощів.