У забігу з лікарями взяли участь понад 120 осіб. ФОТО

У Львові відбувся забіг «Здоровий лікар – здорова нація»

     1587  

Фото: facebook.com/Олег Дуда

Захід, присвячений професійному святу медичних працівників, Українське лікарське товариство у Львові проводило вже четвертий рік поспіль. Метою заходу є створення позитивного іміджу сучасного лікаря, який своїм прикладом заохочує громадян до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.

До участі в забігу традиційно запросили лікарів та членів їхніх родин, а також усіх мешканців Львова й області, які ведуть або тільки розпочинають вести активний і здоровий спосіб життя. Цьогоріч до забігу долучилося понад 120 учасників, з них близько 25 дітей.

Переможцями в забігу на 100 м для найменших учасників віком до 7 років стали Орест Гавришко, Макар Гавришко та Лука Іванців. Серед дітей від 8 до 14 років в дистанції 500 м перемогу здобули Богдан Коновал, Маркіян Гошко та Маркіян Дацишин. В основній дистанції на 3 км перемогу серед жінок здобули Ольга Носова, Юлія Костельна та Оксана Собко, а серед чоловіків – Степан Коновал, Володимир Ханас.

Також відзначено переможців у номінаціях: наймолодший учасник – Олександр Заневич, найповажніший учасник пробігу – Анатолій Коляновський, найбільш спортивна родина – родина Іванцівих.

Після забігу відбулися показові виступи від спортивного клубу URAGAN та його президента Володимира Махніцького, а також видовищне шоу від багаторазового рекордсмена України та світу Олега Тягнизуба.

Як нагадує Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, гасло забігу – «Не біжіть до лікаря! Біжіть разом з лікарем!».

Організатори заходу – Українське Лікарське Товариство у Львові та персонально члени УЛТ у Львові Олег Дуда – голова УЛТ, Maрія Шаварова – голова оргкомітету, а також Василь Штибель, Ірина Сендега, Михайло Шмідт. Ведучим заходу був Орест Петришин. Захід відбувся за підтримки – Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, ЛНМУ ім. Данила Галицького, Управління охорони здоров’я Львівської міської ради, Ради молодих лікарів Львівщини.

Почесні гості та учасники: Михайло Гичка, голова депутатської комісії охорони здоров’я ЛОР, головний лікар ЛОКЛ, Роман Грицевич, депутат ЛМР, Aндрій Базилевич, проректор ЛНМУ імені Данила Галицького, президент СФУЛТ.

На завершення свята між учасниками забігу розіграли в лотерею святкову вечерю в ресторані «Високий замок».