ТМ Śnieżka названо Абсолютним Фаворитом Успіху – 2016

     350  

14 років поспіль в Україні проходить всеукраїнський конкурс торгових марок «Фаворити Успіху», який є відкритим, прозорим і доступним для усіх активних споживачів, які голосують за свої улюблені торговельні марки і діляться досвідом щодо найкращого вибору товарів і послуг.

Упродовж усього 2016 року сайт www.favor.com.ua вивчав суспільну думку українців щодо найуспішніших і найпопулярніших  торгових марок в Україні. Загальноукраїнське дослідження народних уподобань, окрім інтернет-голосувань споживачів, також включає оцінки  ще двох експертних комісій – успішних людей і спеціалістів-експертів. Таким чином, за загальними підсумками рейтингових досліджень конкурсу ТМ Śnieżka визнано «Абсолютним Фаворитом Успіху – 2016» в Україні у категорії «Фарба».

ТМ Śnieżka, що присутня на українському ринку понад 17 років, уже третій рік поспіль визнано найкращою маркою  фарб в Україні за результатами інтернет-опитування споживачів у конкурсі «Фаворити Успіху».

«Нас надзвичайно тішить довіра і прихильність українських клієнтів, які впродовж багатьох років вибирають наші продукти для ремонту і декорування своїх помешкань. Це високе визнання споживачів та експертних комісій  ще раз підтверджує, що наші матеріали є якісними та відповідають найсучаснішим потребам і очікуванням ринку. І така престижна нагорода додасть ТзОВ «Снєжка-Україна» та групі компаній «Śnieżka» мотивації і натхнення для вдосконалення виробів та реалізації нових успішних проектів», – говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.