Термобілизна CRAFT

     488  

Спортсмени та шанувальники активного дозвілля часто стикаються з проблемою, що надягнути під час фізичних тренувань, зимових розваг чи туристичних походів. І якщо з верхнім спортивним вбранням, як правило, все зрозуміло, то вибір відповідної натільної білизни потребує особливого підходу.

Зверніться до інтернет-магазину «Вершина» і будьте певні, що ваша проблема вирішиться в Києві, оперативно та взаємовигідно. З Vershyna ви зможете купити високоякісну термобілизну Craft для всієї родини.

Чому саме Craft?

Продукція шведського бренда — це спеціальна термобілизна, призначена для підвищених фізичних навантажень, екстремальних температур тощо. Її застосовують під час активних занять, легких прогулянок, туристичних походів, риболовлі, полювання. Для різних випадків передбачені окремі моделі, що дозволяють не перегріватись і не мерзнути — ні на тренуваннях, ні під час тривалого перебування на морозі.

Переваги продукції Craft:

  • нижній шар білизни не мокріє від поту й не створює дискомфорту;
  • облягає фігуру будь-якої комплекції;
  • пропонуються варіанти залежно від інтенсивності навантажень;
  • висока якість та сучасний дизайн;
  • відповідність світовим стандартам.

Останній пункт підтверджується тим, що термобілизну від Craft у різних комплектаціях використовують та тестують провідні атлети світу під час зимових олімпіад.

Виробник постійно розширює асортимент, щоби дати споживачам продукцію на всі випадки життя. І це не перебільшення, адже термобілизна — не тільки стандартні комплекти «футболка + штани». «Вершина» пропонує також елегантні термошорти, топи, майки, вкорочені штани, футболки на короткий рукав — чоловічі та жіночі варіанти.

Чоловіча білизна здебільшого стриманих темних кольорів, жіноча — яскравіша та барвистіша, з легким рисунком. Дитячі комплекти є однотонні і різнобарвні, з веселими малюнками.

Звичайно, ціна продукції такого класу ні в Україні, ні в Європі не буває низькою. Але це той випадок, коли економити не варто. Адже натільна білизна дійсно захищає від застуди в будь-яку пору року, створює комфорт організму в разі посиленого навантаження або за несприятливої погоди. Необхідно лише правильно підібрати модель та матеріал (вовна, синтетика чи їхнє поєднання), в чому вам допоможуть кваліфіковані фахівці магазину. Із «Вершиною» ви легко подолаєте і гірські, й спортивні висоти.